Mikulovský bušmen

Ve čtvrtek 27. června se naši žáci zapojili do okresního kola orientačního závodu Mikulovský bušmen. Čtyřčlenná družstva dívek a chlapců musela zvládnout nejen fyzicky náročný terén, ale také prokázat zručnost a své znalosti v různých oblastech, např. ve zdravovědě, dopravní výchově, první pomoci, přírodovědě či orientaci. I když závodníkům počasí příliš nepřálo, všichni se snažili bojovat o nejlepší umístění. Naši žáci skončili na třetím místě.

Fotografie z této akce si můžete prohlédnout na těchto stránkách ve fotogalerii, nebo na odkazu zde.