Výtvarné soutěže

Tématem XIII. ročníku soutěže Voda štětcem a básní byla Voda a plavba. Účastnilo se jí 94 škol a z 964 výtvarných děl přidělila hodnotící šestičlenná komise 1. cenu a cenu generálního ředitele dvěma žákům naší školy. Drobné dárky obdrželi i další tři účastníci této soutěže. Velkou radost nám udělaly i výsledky soutěže Požární ochrana očima dětí a mládeže 2018. Tři malíři z naší školy uspěli jak v okresním, tak i v krajském kole této soutěže a obdrželi diplomy a krásné ceny. Výtvarné dílko deváťačky z „Herbenky“ bude reprezentovat nejen nás, ale i celý Jihomoravský kraj v celostátním kole a slavnostní vyhlášení výsledků proběhne 22. června 2018 na zámku v Přibyslavi.