Cvičení v přírodě

Poslední zářijový pracovní den jsme strávili v přírodě. Ráno sice bylo chladnější, ale sluníčko postupně začalo hřát. Žáci 5. - 9. ročníku se vydali do Kančí obory. V průběhu vycházky poznávali změny podzimní přírody, rostliny či stromy. V lese si zbystřili své smysly, a to jednou z "Kimovek", kdy si prošli trasu s různými obrázky, které pak měli učitelkám napsat nebo říct. Všichni byli za svoje výkony odměněni. Při zpáteční cestě sice někteří zaostávali, ale ve škole opět nabrali síly a společně si ještě zahráli dva zápasy přehazované. Slunečný den jsme si zkrátka pěkně užili.

Fotografie z této akce si můžete prohlédnout v naší fotogalerii nebo zde.