" My jsme silní, oni jsou slabí. My jsme velcí, oni jsou malí.
Dokážeme se k nim sklonit?
Ano, dokážeme! "

Mateřská škola a základní škola Břeclav, Herbenova, příspěvková organizace

zřizovaná Jihomoravským krajem

Aktivity Herbenova

Okresní kolo ve vybíjené

Den před mikulášskou nadílkou zavítali naši sportovci do Hustopečí, kde se konalo okresní kolo ve vybíjené nejen našich žáků, ale také z hustopečské a mikulovské školy. Této akce se zúčastnilo devět žáků druhého stupně základní školy, tři dívky a šest chlapců. Již z říjnového utkání v přehazované naši žáci věděli, že síly jsou celkem vyrovnané a možná výhra nebude jednoduchá. První dva zápasy náš tým prohrál, ale jen o dva hráče v celkovém počtu vybitých. Pocity z prohry naši hráči asi neměli příjemné, avšak o to více vložili do další hry. Oba následující zápasy vyhráli. S počtem nejvíce vybitých hráčů se náš tým umístil na krásném 1. místě. Všem hráčům děkujeme za reprezentaci a gratulujeme!

Fotografie z této akce si můžete prohlédnout ve fotogalerii nebo zde.