Dopravní výchova v knihovně

V pátek 29. března se vydali žáci prvního stupně na již druhou návštěvu knihovny ve Staré Břeclavi. Přivítaly je dvě velmi milé paní knihovnice.  Měly pro děti připravené čtení na téma dopravní výchovy. Děti si vyslechly  pohádku Jak červená panda přecházela na červenou. Všichni pozorně poslouchali, aby na závěr správně odpověděli na kontrolní otázky. Co se ale všem dětem nejvíce líbilo, byla interaktivní knížka s dopravní tematikou. Pomocí interaktivního pera si mohly vyzkoušet plnění testů, poslechnout si pohádku, písničku či vyprávění. Jednu z knih jsme si zapůjčili do výuky. Při zpáteční cestě jsme se ještě zastavili v zahradnictví pana Michla.

Fotografie z této akce si můžete prohlédnout ve fotogalerii nebo zde.