Školní kolo SHM

V pátek 10. 5. žila naše škola atletikou. Žáci bojovali o co nejlepší výkony ve vytrvalostním běhu, sprintu, skoku do dálky a hodu kriketovým míčkem. Odměnou jim byly medaile a diplomy a tři nejlepší z každé kategorie postoupili do okresního kola SHM, které se uskuteční koncem tohoto měsíce. Počasí nám sice moc nepřálo, ale neodradilo ani žáky ze základní školy speciální, aby se do závodů zapojili a dle svých možností a schopností si také zasportovali. Těm nejlepším je potřeba poblahopřát a budeme doufat, že v souboji s ostatními školami nás budou úspěšně reprezentovat. Velké poděkování patří i všem, kteří se na organizaci tohoto školního klání podíleli.

Fotografie z této akce si můžete prohlédnout ve fotogalerii nebo zde.