" My jsme silní, oni jsou slabí. My jsme velcí, oni jsou malí.
Dokážeme se k nim sklonit?
Ano, dokážeme! "

Mateřská škola a základní škola Břeclav, Herbenova, příspěvková organizace

zřizovaná Jihomoravským krajem

Aktivity Herbenova

Krajské kolo SHM

Krajské kolo SHM proběhlo dnes v Brně a za okres Břeclav závodili 3 žáci a 2 žákyně z Mikulova a Hustopečí a jedna dívenka z Břeclavi. Pochopitelně z naší školy. Toto skvělé složení atletického družstva společně vybojovalo 1. místo mezi sportovci všech 6 zúčastněných okresů. Jako třešničku na dortu jsme dostali i celkové prvenství zástupkyně naší školy, která svými výkony předčila všechny soupeřky a celkově skončila na 1. místě, přestože ve sprintu měla druhý čas, což způsobil výběr závodnic v jejím rozběhu, když si mezi nimi naše Míša dovolila běžet jen tak lehce a v cíli si ještě poposkočit. Kdyby se utkala s jinými bojovnicemi a cítila by jejich snahu ji překonat, doběhla by zcela určitě jako první. Ale to je jen kdyby a my se radujeme z úspěchů jejích i celého vybraného atletického týmu, jehož všem členům srdečně blahopřejeme.

Fotografie z této akce si můžete prohlédnout ve fotogalerii nebo zde.