Vánoční návštěva kina

Že mají být Vánoce pohádkové slyšíme ze všech stran již pár týdnů. Naši žáci se však za pohádkou vypravili do kina Koruna dnes, a to na animovaný dobrodružný film Willy a kouzelná planeta. Tento také sci-fi film byl nejen krásně barevně ztvárněný, ale svým příběhem i poučným. Hrdinou filmu byl chlapec Willy, který se po nehodě ve vesmíru ztratil rodičům a dostal se na zcela neznámou kouzelnou planetu. Naštěstí měl s sebou parťáka robota Bucka a posléze také kamaráda Flashe Ridera. Na cizí planetě je čekalo mnoho nástrah, dobrodružství i nepřátel. Nakonec se Willy s rodiči opět setkal a vrátil se zpět na Zemi. Zde si právě děti mají uvědomit hluboký význam přátelství a samozřejmě důležitost rodiny i domova. Dětem se film líbil a těší se, co pro ně připraví  kino Koruna příští rok.