" My jsme silní, oni jsou slabí. My jsme velcí, oni jsou malí.
Dokážeme se k nim sklonit?
Ano, dokážeme! "

Mateřská škola a základní škola Břeclav, Herbenova, příspěvková organizace

zřizovaná Jihomoravským krajem

Aktivity Herbenova

Vánoční návštěva kina

Že mají být Vánoce pohádkové slyšíme ze všech stran již pár týdnů. Naši žáci se však za pohádkou vypravili do kina Koruna dnes, a to na animovaný dobrodružný film Willy a kouzelná planeta. Tento také sci-fi film byl nejen krásně barevně ztvárněný, ale svým příběhem i poučným. Hrdinou filmu byl chlapec Willy, který se po nehodě ve vesmíru ztratil rodičům a dostal se na zcela neznámou kouzelnou planetu. Naštěstí měl s sebou parťáka robota Bucka a posléze také kamaráda Flashe Ridera. Na cizí planetě je čekalo mnoho nástrah, dobrodružství i nepřátel. Nakonec se Willy s rodiči opět setkal a vrátil se zpět na Zemi. Zde si právě děti mají uvědomit hluboký význam přátelství a samozřejmě důležitost rodiny i domova. Dětem se film líbil a těší se, co pro ně připraví  kino Koruna příští rok.

Fotografie z této akce si můžete prohlédnout ve fotogalerii nebo zde.