Vánoční návštěva kina 2022

Vánoční návštěva kina

Ač byla naše vánoční tradice na dva roky přerušena, na letošní návštěvu kina Koruna se všichni žáci opět velmi těšili a vzpomínali, které filmy se jim líbili nejvíce. Předposlední den před vánočními prázdninami jsme se konečně do kina vydali, abychom zhlédli americkou hudební komedii Šoumen krokodýl. Děj filmu nás zavedl do New Yorku, kam se přistěhovala rodina Primmů. Jejich syn Josh zde objevil nového kamaráda – zpívajícího krokodýla Lylea. Film byl plný dobrodružství, emocí i napětí, a také dojemných chvilek. Naše děti jej prožívaly od začátku do konce, bez ohledu na věk. Pocítily hluboký význam přátelství a samozřejmě důležitost rodiny i domova. Dětem se film líbil a těší se, co pro ně připraví  kino Koruna příští rok.

Fotografie z této akce si můžete prohlédnout ve fotogalerii nebo zde.