Vánoční tvoření 2022

Vánoční tvoření

Na Vánoce se naši žáci těší prakticky celý prosinec, ale poslední týden před prázdninami by si nejraději je hráli a užívali si tuto sváteční atmosféru. Přesto se museli učit téměř do posledních dnů. Jejich těšení bylo zpříjemněno návštěvou kina a úplně poslední den strávili tradičně zábavou a tvořením. Děti 4. až 9. ročníku základní školy strávily celé dopoledne společně různými aktivitami – vyrobily si vánoční pískové obrázky a obložené chlebíčky. Nechybělo ani vánoční cukroví, které si upekly již v předstihu a pochopitelně také pohádkové kvízy, test vánočního kuchaře a znalce tradic nebo soutěž ve znalosti filmových hlášek. Čas ubíhal velmi rychle a my jsme byli rádi, že jsme všechno stihli. Za doprovodu koled jsme si předali i drobné dárky a popřáli si „Veselé Vánoce“.

Fotografie z této akce si můžete prohlédnout ve fotogalerii nebo zde.