" My jsme silní, oni jsou slabí. My jsme velcí, oni jsou malí.
Dokážeme se k nim sklonit?
Ano, dokážeme! "

Mateřská škola a základní škola Břeclav, Herbenova, příspěvková organizace

zřizovaná Jihomoravským krajem

Aktivity Mládežnická

Naše nová školka

2. září 2019 se třídy MŠ Herbenova a MŠ Nemocnice přestěhovaly do nových prostor, a tím začaly psát kroniku svého společného života. Cesta k nové mateřské škole nebyla nijak jednoduchá. Ale díky vytrvalosti naší paní ředitelky Mgr. Alice Magdonové a vstřícnosti pana JUDr. Vlastimila Rampuli úspěšná. Zveme vás na malou procházku životem v naší NOVÉ MATEŘSKÉ ŠKOLE. Jak a kde se naše děti hrají, tvoří, radují se z návštěvy čtyřnohých kamarádů a kde prožily nejkrásnější období roku - čas adventu.

Dovolte nám, na prahu nového roku, popřát všem zdraví, štěstí a vzájemné porozumění.

Kolektiv elokovaného pracoviště MŠ Mládežnická

Naše nová školka
P1080421

 Fotografie si můžete prohlédnout ve fotogalerii
MŠ Mládežnická nebo zde. 

 

Canisterapie
20191016 203138 resized 
Fotografie si můžete prohlédnout ve fotogalerii
MŠ Mládežnická nebo zde.

 

Život ve školce
p1080432

Fotografie si můžete prohlédnout ve fotogalerii
MŠ Mládežnická nebo zde.