" My jsme silní, oni jsou slabí. My jsme velcí, oni jsou malí.
Dokážeme se k nim sklonit?
Ano, dokážeme! "

Mateřská škola a základní škola Břeclav, Herbenova, příspěvková organizace

zřizovaná Jihomoravským krajem

Aktivity Mládežnická

Po prázdninách opět ve školce

Máme tu nový školní rok!!

Všechny děti se postupně krásně zapojily do života ve školce.

Fotogalerie "U nás ve školce" zde.

Slunečného počasí jsme využili ke sběru šišek a kaštanů.

Abychom si vytvořili kolem sebe hezké prostředí, navštívili jsme nedaleké Zahradnické centrum, kde jsme zakoupili podzimní kytičky. Těmi jsme společnými silami osázeli truhlík, který jsme dozdobili nasbíranými šiškami.

Při procházkách po blízkém okolí školky jsme pozorovali přírodu, jak se s nastupujícím podzimem proměňuje a vybarvuje. Také výtvarné a pracovní činnosti byly zaměřené na druhy ovoce a zeleniny, které v tomto ročním období sklízíme a zpracováváme.

Fotografie z této akce si můžete prohlédnout ve fotogalerii MŠ Mládežnická nebo zde.