" My jsme silní, oni jsou slabí. My jsme velcí, oni jsou malí.
Dokážeme se k nim sklonit?
Ano, dokážeme! "

Mateřská škola a základní škola Břeclav, Herbenova, příspěvková organizace

zřizovaná Jihomoravským krajem

Aktivity Mládežnická

Lednová canisterapie

V tomto týdnu nás navštívila paní Renata Hasilová s fenkou zlatého retrívra Wookie.  Nejprve jsme se hezky přivítali, ukázali jsme, kde má Wookie uši, tlapky a zuby, totéž na plyšových pejscích. Připraveny pro nás byly zajímavé činnosti – podlézali jsme pod Wookie, seznámili jsme se s tím, jak pejsek aportuje, pomocí misky a plastového míče jsme se snažili udržet rovnováhu za chůze, pro procvičení výdechového proudu jsme foukali do peříček, které měla fenka na hřbetě, vyzkoušeli jsme si její vedení za pomoci postroje, do malých koberečků jsme Wookie zabalili něco dobrého k snědku a sledovali, zda všechny dobrůtky najde. Nakonec jsme se s ní pořádně pomazlili a udělali společnou fotku. Těšíme se na další setkání.

FOTOGALERIE: Lednová canisterapie

Uložit
Natavení souborů Cookies
Pro správný chod našich stránek používáme soubory Cookies. Pokud nesouhlasíte s používáním Cookies, některé části těchto stránek nemusí správně fungovat.
Přijmout vše
Odmítnout vše
Analytics
Nástroje používané k analýze dat k měření efektivity webových stránek a k pochopení toho, jak fungují.
Google Analytics
Přijmout
Odmítnout