Byli jsme druzí

Byli jsme druzí na Okresním kole v sálové kopané, které proběhlo 30. dubna. Letos nám uteklo první místo o jeden gól, stejně tak jako v loňském roce nám uteklo druhé. Takže jsme se o jeden stupínek polepšili, přestože byli nasazeni i noví fotbalisté z nižších ročníků. Celkem hrálo pět chlapců a pomáhala jim tři děvčata, která kluky na hřišti chvílemi překonávala. Hrálo se, stejně jako každý rok, ve sportovní hale v Hustopečích, protože pořadatelem soutěže byla Základní škola a praktická škola, Hustopeče, příspěvková organizace, která kromě diplomů a cen připravila pro všechny i chutné občerstvení. Skupina reprezentantů vyjela ráno autobusem a odpoledne využila kombinovanou dopravu autobus - rychlík. Celková výprava byla, až na řešení nějakých kázeňských problémů, velmi pěkná, pohodová a úspěšná.

2019 04 30 11.28.30