" My jsme silní, oni jsou slabí. My jsme velcí, oni jsou malí.
Dokážeme se k nim sklonit?
Ano, dokážeme! "

Mateřská škola a základní škola Břeclav, Herbenova, příspěvková organizace

zřizovaná Jihomoravským krajem

Aktivity Herbenova

Mikulášská nadílka

5. prosince nás navštívil Mikuláš s nebeskou družinou. Čertíci nechyběli a bylo jich dost. Aby čekání na hosty neylo dlouhé, zpestřili jsme si společnou chvíli vyprávěním, říkadly a písničkami právě o Mikulášovi s andělem a čertech či o zimě. Dočkali jsme se. Děti byly velkou družinou malinko překvapeny, zlobivci vystrašeni, ale nadílka nechyběla. Byli obdarováni úplně všichni žáci. Poděkováním za návštěvu a nadílku bylo pak společné zpívání vánočních písní. Spokojenost dětí při dnešní společné akci byla zase odměnou nám "velkým".

Fotografie z této akce si můžete prohlédnout ve fotogalerii nebo zde.