" My jsme silní, oni jsou slabí. My jsme velcí, oni jsou malí.
Dokážeme se k nim sklonit?
Ano, dokážeme! "

Mateřská škola a základní škola Břeclav, Herbenova, příspěvková organizace

zřizovaná Jihomoravským krajem

Aktivity Herbenova

Vánoční dílničky 2. stupně ZŠ

Poslední školní den v tomto kalendářním roce patřil opět vánočnímu tvoření. Tentokrát se děvčata a chlapci pátého až devátého ročníku rozhodli pro pečení cukroví a výrobu svícnů. Za doprovodu vánočních koled si děti se svými učitelkami napekly různé tvary perníčků, které provoněly celou školu, a tak všichni pocítili pravou vánoční atmosféru. Děti vytvořily i krásné svícny zdobené nejen přírodním materiálem, ale také drobnými dekoracemi. Své výrobky si s radostí odnesly domů. Závěr dopoledne patřil také pohádce, vzájemné ochutnávce různých druhů vánočního cukroví, které si děti přinesly, a samozřejmě očekávaným dárkům. A i když nás asi v těchto dnech nečekají bílé Vánoce, přejeme všem, aby si letošní svátky báječně užili!

Fotografie z této akce si můžete prohlédnout ve fotogalerii nebo zde.