Vánoční dílničky 2. stupně ZŠ

Poslední školní den v tomto kalendářním roce patřil opět vánočnímu tvoření. Tentokrát se děvčata a chlapci pátého až devátého ročníku rozhodli pro pečení cukroví a výrobu svícnů. Za doprovodu vánočních koled si děti se svými učitelkami napekly různé tvary perníčků, které provoněly celou školu, a tak všichni pocítili pravou vánoční atmosféru. Děti vytvořily i krásné svícny zdobené nejen přírodním materiálem, ale také drobnými dekoracemi. Své výrobky si s radostí odnesly domů. Závěr dopoledne patřil také pohádce, vzájemné ochutnávce různých druhů vánočního cukroví, které si děti přinesly, a samozřejmě očekávaným dárkům. A i když nás asi v těchto dnech nečekají bílé Vánoce, přejeme všem, aby si letošní svátky báječně užili!