Radost ze čtení ukrytá ve verších básní nebo v próze

Slovenská pedagogická knižnica v Bratislave

Knihovna Jiřího Mahena v Brně

vyhlašují k Mezinárodnímu měsíci školních knihoven 2020

11. ročník česko-slovenského projektu

Záložka do knihy spojuje školy: Radost ze čtení ukrytá ve verších básní nebo v próze

Ani letos jsme na kamarády z partnerské školy v Malackách nezapomněli a záložky do knih jsme jim i pro tento školní rok připravili a odeslali. Každý kolektiv žáků přišel se záložkami v jiném provedení, ale shodli jsme se v jednom. Letos nám náměty poskytla hlavně říkadla.

Stejně tak žáci malacké školy k této již oblíbené aktivitě přistoupili zodpovědně a našim dětem připravili malované, kreslené, ryté a jinou technikou připravené záložky do učebnic. Je velmi milé a zajímavé číst česká a slovenská říkadla nebo úryvky z prózy v obou jazycích.

Záložky si můžete prohlédnout ve fotogalerii, nebo na odkaze zde.