Vycházka do přírody - třídy ZŠ III. a IV.

Vycházka do přírody – ZŠ III. a IV.

Jeden z posledních dnů letošního školního roku, úterý 28. 6., strávili žáci 5. až 9. ročníku společně se svými učitelkami v přírodě. Kromě pěkné vycházky si děti zavzpomínaly na zážitky tohoto roku, zahrály si různé postřehové hry, také si opekly špekáčky a v horkém letním dnu se osvěžily zmrzlinou. Mírně unaveni, ale spokojeni, jsme se všichni vrátili do školy, kde si ještě děti zvládly zahrát přehazovanou.Ve škole už je budou čekat jen dva dny. Středa, kterou strávíme společnými hrami či kvízy a čtvrteční předání vysvědčení, pro deváťáky jejich poslední ze základní školy, a pak hurá na prázdniny! Už se všichni těšíme!