Aktivity Mládežnická

Když k nám přišel Mikuláš

Na přelomu listopadu a prosince začíná advent, je obdobím radostného očekávání  Vánoc. Doby, která patří především rodině a blízkým. Ve školce jsme prožívali radost ze společných chvilek a činností. Ty byly věnovány nejprve tradici Mikuláše. Vyráběli jsme například papírové čerty a Mikuláše, malovali jsme krásné a hodné anděly, překážkovou dráhu při ranním cvičení jsme absolvovali s míčkem a bramborou v ruce, navlékli jsme pro čertíka řetěz z céček. V parku u nádraží jsme si prohlédli vánoční stromečky, které nazdobily děti z mateřských a základních škol v Břeclavi, zazvonili jsme na zvoneček a poslali poštovní obálku Ježíškovi.  V pondělí 5. prosince nastal ten okamžik, kdy do naší školky zavítal Mikuláš s andělem. Přinesli nám balíčky sladkostí a vynikající pizzu. Moc děkujeme.

FOTOGALERIE: Když k nám přišel Mikuláš