Den otevřených dveří a recitační soutěž

Na 15.března jsme pozvali rodiče za účelem prohlídky školy při Dnu otevřených dveří, jehož součástí bylo i školní kolo recitační soutěže, jejíž vítězové nás budou reprezentovat v kole okresním. Nejdříve odříkali své básničky žáci a žákyně ze ZŠS, potom z 1. stupně ZŠ a závěr patřil soutěžícím ze 2. stupně základní školy. Z každé kategorie vybrala tříčlenná porota, vylosovaná přítomnými dětmi v publiku, tři nejlepší recitátory, kteří byli odměněni diplomem, plyšákem nebo knihou. Chvilky mezi vystoupeními jednotlivých kategorií vyplňovali pod vedením paní učitelek žáci a žákyně všech zastoupených skupin, a tak přítomní mohli ještě navíc slyšet básničky nesoutěžní a písničky české, romské i anglické. Velký dík patří všem, kteří se na tomto „aktivním“ návštěvním dnu podíleli přípravou, i těm, kteří se přišli jenom podívat a podpořit soutěžící děti.

Fotografie z této akce si můžete prohlédnout ve fotogalerii nebo zde.