Úspěch výtvarníků

IQ Roma servis Břeclav vyhlásil v rámci Mezinárodního dne Romů a Týdne romské kultury výtvarnou soutěž na téma „Můj romský kamarád, můj romský soused“, do které se zapojili žáci břeclavských základních škol. Vyhlášení výsledků se konalo ve čtvrtek 4. 4. v kině Koruna, kde bylo připraveno malé kulturní vystoupení a drobné občerstvení pro všechny zúčastněné. Porotu nejvíce oslovily práce, jejichž autorkami byly žákyně 6. a 8. ročníku naší školy. Ceny  vítězkám předal místostarosta  Břeclavi pan Jakub Matuška a děvčata obdržela nejen dárkové balíčky, aly i krásné kytičky. Všechny soutěžní práce našich žáků si můžete prohlédnout v galerii.

Fotografie z této akce si můžete prohlédnout ve fotogalerii nebo zde.