Vánoční zpívání

Adventní čas, který se pomalu blíží ke svému vyvrcholení, nám připomněl, že je čas potěšit naše nejstarší obyvatele města Břeclavi. A tak se žáci základní školy prvního stupně rozhodli vystoupit se svým vánočním programem v Domově důchodců ve Staré Břeclavi Na Pěšině. Celkem osm dětí z druhého, třetího a čtvrtého ročníku zarecitovalo básně s vánoční tématikou a zazpívalo koledy a písně za doprovodu kytary, rolniček a ozvučných dřívek. Celý kulturní program nacvičili s dětmi paní učitelka Mgr. Jaromíra Blažková a pan asistent Miroslav Juračka, který se postaral o hudební doprovod. Během  vystoupení rozdaly děti druhého stupně všem starším spoluobčanům vánoční přáníčka a drobné dárečky, které vyráběly pod vedením p.uč. Mgr. Klimové.
Některé babičky i dědečkové si zazpívali s dětmi a sem tam ukápla i nějaká ta slzička. Děti byly odměněny velkým potleskem a sladkou odměnou.
Doufáme, že zpívání u seniorů se v období Vánoc stane pravidelnou akcí naší školy.

Fotografie z této akce si můžete prohlédnout ve fotogalerii nebo zde.