Okresní kolo v sálové kopané

Dnes, to je 14. dubna 2016, se konalo Okresní kolo v sálové kopané v Hustopečích, na kterém spolu soupeřila tři družstva žáků z bývalých speciálních škol.  Školy z Břeclavi, Mikulova a Hustopečí reprezentovaly tři týmy nadšených fotbalistů, které se snažily co nejlépe uspět. Naše družstvo se umístilo sice na třetím místě, ale zápal a bojovnost břeclavských fotbalistek byly vzpomenuty a pochváleny i při závěrečném nástupu. Mikulovská škola a pořádající škola z Hustopečí měly obsazeny všechny hráčské pozice převážně chlapci, zatímco my jsme měli převahu dívek. V každém případě to byly velmi pěkně zahrané, zajímavé a napínavé zápasy.

Fotky z akce Okresní kolo v sálové kopané naleznete ve fotogalerii a nebo na odkaze zde.