Koncert

Dne 27.4.2016 navštívili žáci naší školy výchovný koncert hudební skupiny Marbo na téma "Muzikantem ze dne na den?". Během 50 minut programu se děti zaposlouchaly a zapojily do zpívání písniček, které také doprovázely tleskáním, dupáním a vydáváním různých zvuků. Zazněly písničky – Když jsem já sloužil, Úžasné autíčko, Poštovní skřítci, Bum, bum, bum a mnoho dalších. Hudebníci seznámili posluchače s termíny z hudební terminologie – pomalu/rychle, potichu/nahlas a také si je všichni vyzkoušeli při společném zpěvu.
Koncert se dětem líbil, odcházely nadšené a cestou zpět do školy si prozpěvovaly písničky, které jim doposud zněly v uších.
Pokud jste zvědaví, kdo děti rozezpíval, tak se podívejte na http://www.hudebniskupinamarbo.cz.

Fotografie z této akce si můžete prohlédnout ve fotogalerii, nebo na odkaze zde.