Aktivity Mládežnická

Skřítek z poštovní obálky

Naše školka se zapojila do celoročního projektu paní Konvalinové s názvem „Skřítek z poštovní obálky“. Jedná se o postavičku skřítka, která putuje po jednotlivých školkách.

Průběžně jsme podle dopisu od skřítka plnili různé úkoly -  postavit skřítkovi domeček, zazpívat si jeho písničku, cvičit s ním v různých sportovních disciplínách, vyrobit papírovou loutku, hrát hru na hledání předmětů.

Skřítek k nám přicestoval v poštovní obálce v pátek 26. února, poslední den před přerušením provozu mateřské školy z důvodu vládního nařízení. Stihli jsme se s ním přivítat a ukázat mu domeček s postýlkou, který jsme mu přichystali.

V plnění úkolků jsme pokračovali po opětovném otevření školky. Poté jsme se se skřítkem rozloučili, pečlivě ho zabalili do poštovní obálky a poslali dětem do další školky.

FOTOGALERIE: Skřítek z poštovní obálky