" My jsme silní, oni jsou slabí. My jsme velcí, oni jsou malí.
Dokážeme se k nim sklonit?
Ano, dokážeme! "

Aktivity Mládežnická

Zimní aktivity

V uplynulých týdnech jsme se při činnostech a aktivitách zaměřili na vnímání charakteristických znaků zimy a počasí, na poznávání vlastního těla a na zimní sporty a radovánky. Seznamovali jsme se, jak volbou správného oblečení podle počasí chráníme své zdraví. Při pracovních činnostech jsme rozvíjeli jemnou motoriku – například jsme se učili namotávat klubko vlny, zatloukali jsme drobné dřevěné dílky do korkové podložky. Využili jsme vzácné krátkodobé nadílky sněhu a postavili sněhuláky. „Školkovým autobusem“ jsme se vypravili na severní pól, postavili papírové iglú a učili se chodit jako lední medvěd.

FOTOGALERIE: Zimní aktivity

Uložit
Natavení souborů Cookies
Pro správný chod našich stránek používáme soubory Cookies. Pokud nesouhlasíte s používáním Cookies, některé části těchto stránek nemusí správně fungovat.
Přijmout vše
Odmítnout vše
Analytics
Nástroje používané k analýze dat k měření efektivity webových stránek a k pochopení toho, jak fungují.
Google Analytics
Přijmout
Odmítnout