" My jsme silní, oni jsou slabí. My jsme velcí, oni jsou malí.
Dokážeme se k nim sklonit?
Ano, dokážeme! "

Aktivity Mládežnická

Činnosti v únoru

Nakreslená zimní čepice posloužila ke grafomotorickým cvičením, experimentovali jsme se sněhem a ledem, pozorovali jsme, jak se rozpouští, to vše za pomoci digitálního mikroskopu. Při tématu „Zimní pohádkohraní“ jsme se učili poznávat svět pohádek, pozorně vnímat mluvený text a také umět zacházet s knihou. Při návštěvě zahradního centra jsme se učili nakupovat a díky prvním jarním kytičkám v nabídce jsme poznali, že jaro už pomalu ťuká na vrátka.

FOTOGALERIE: Činnosti v únoru

Uložit
Natavení souborů Cookies
Pro správný chod našich stránek používáme soubory Cookies. Pokud nesouhlasíte s používáním Cookies, některé části těchto stránek nemusí správně fungovat.
Přijmout vše
Odmítnout vše
Analytics
Nástroje používané k analýze dat k měření efektivity webových stránek a k pochopení toho, jak fungují.
Google Analytics
Přijmout
Odmítnout