" My jsme silní, oni jsou slabí. My jsme velcí, oni jsou malí.
Dokážeme se k nim sklonit?
Ano, dokážeme! "

Aktivity Mládežnická

V knihovně je lev

Ani deštivé počasí nás neodradilo od cesty do břeclavské knihovny. Paní knihovnice si pro nás tentokrát připravily interaktivní čtení z knížky „V knihovně je lev“ autorky Michelle Knudsen. Děj nám představil knihovnu paní Kábrtové, ve které je každý, kdo neporušuje výpůjční řád, neběhá a nedělá rámus, vítán. Jednou k ní ale do knihovny přišel lev, aby si společně s dětmi poslechl pohádku. Moc se mu tam líbilo, pomáhal olizovat obálky s upomínkami, vysazoval děti pro knížky do vyšších polic a byl vždycky u čtení pohádek. Jednou se ale všechno zvrtlo a lev výpůjční řád porušil ... Během čtení jsme zkoušeli lva napodobovat, hledali jsme obrázky lvů, které byly rozmístěny po celém oddělení dětské literatury. Po vyslechnutí příběhu lva v knihovně jsme si mohli vybrat jakoukoliv knihu a prohlédnout si ji. A chcete vlastně vědět, jak příběh lva pokračoval a skončil? Vše zjistíte, když navštívíte knihovnu, tuto krásnou knihu si vypůjčíte a společně s rodiči si ji přečtete. Moc děkujeme paním knihovnicím za připravený program a moc se těšíme na další setkání s nimi.

FOTOGALERIE: V knihovně je lev

Uložit
Natavení souborů Cookies
Pro správný chod našich stránek používáme soubory Cookies. Pokud nesouhlasíte s používáním Cookies, některé části těchto stránek nemusí správně fungovat.
Přijmout vše
Odmítnout vše
Analytics
Nástroje používané k analýze dat k měření efektivity webových stránek a k pochopení toho, jak fungují.
Google Analytics
Přijmout
Odmítnout