" My jsme silní, oni jsou slabí. My jsme velcí, oni jsou malí.
Dokážeme se k nim sklonit?
Ano, dokážeme! "

Aktivity Mládežnická

Výstava "SEVA POHÁDKA"

V břeclavském Muzeu pod vodárnou probíhá výstava modelů vlastní ateliérové tvorby projektu Svět kostiček s tématikou ikon české i zahraniční pohádkové a filmové produkce pod názvem „SEVA POHÁDKA“. Tuto epochální expozičně – herní výstavu jsme si nemohli nechat ujít ani my. Expozice návštěvníkům nabízí více než 200 modelů a skulptur ve třech různých měřítkách, které byly navrženy a sestaveny z dílů české stavebnice SEVA. Setkali jsme se tak s Krtečkem a jeho kamarády, Rákosníčkem, vílou Amálkou, Večerníčkem, motýlem Emanuelem a makovou panenkou, mašinkou Tomášem, veverkou z Doby ledové, včelkou Májou a Vilíkem, myšákem Mickeym a mnoha dalšími postavičkami z pohádek a filmových příběhů. U šestihranné mozaiky jsme se snažili poskládat své jméno, v dětské herně s několika herními zónami jsme konstruovali  se stavebnicí SEVA různých barev, vyzkoušeli si společenskou vědomostní hru „Ukaž! Co víš?“, pohráli si s velkými nákladními auty na koberci. Muzeu děkujeme za krásnou výstavu a volný vstup.

FOTOGALERIE: Výstava "SEVA POHÁDKA"

Uložit
Natavení souborů Cookies
Pro správný chod našich stránek používáme soubory Cookies. Pokud nesouhlasíte s používáním Cookies, některé části těchto stránek nemusí správně fungovat.
Přijmout vše
Odmítnout vše
Analytics
Nástroje používané k analýze dat k měření efektivity webových stránek a k pochopení toho, jak fungují.
Google Analytics
Přijmout
Odmítnout