Dokážeme se k nim sklonit?
Ano, dokážeme! "

Aktivity Herbenova

Krajské kolo SHM

30. května se na stadionu Moravské Slavie Brno již tradičně konalo Krajské kolo SHM v atletickém čtyřboji žáků bývalých speciálních škol JMK. I letos ohromila všechny svými výkony žákyně naší školy. Byla nejlepší ve skoku dalekém, v hodu kriketovým míčkem, ve sprintu na 60 metrů a také ve vytrvalostním běhu, a proto zaslouženě postoupila do celostátního kola této soutěže, které proběhne v Karlových Varech 13. - 15. června. Velmi dobře reprezentovali okres Břeclav i další sportovci z Mikulova, Břeclavi a Hustopečí. Děvčata obsadila celkově první místo, chlapci skončili na čtvrté příčce a na stupních vítězů stanula i další naše žákyně, která se svým hodem umístila na třetím místě. No a teď budeme držet palce, abychom i z Karlových Varů dovezli nějaký cenný kov.

Fotografie z této akce si můžete prohlédnout ve fotogalerii nebo zde.