Úspěch ve výtvarné soutěži

V pátek 22. června 2018 se v dopoledních hodinách na zámku v Přibyslavi, který je centrem hasičského hnutí, uskutečnilo vyhlášení republikových výsledků literárně-výtvarné soutěže Požární ochrana očima dětí a mládeže 2018. Vyhodnocovány byly tři nejlepší práce ve čtyřech kategoriích literární části, v deseti kategoriích výtvarné části, ve kterých soutěžili žáci od mateřských škol až po studenty posledních ročníků středních škol. Nově byla vyhlášena také  kategorie prací zpracovávaných výpočetní technikou. Ve speciální kategorii K2, v níž soutěží děti a mládež s více tělesnými vadami, se stala republikovou vítězkou žákyně naší školy. Ta si den v Přibyslavi užila. Po dlouhé cestě hasičským autem si prohlédla město a jeho historické památky. V zámku kde sídlí Centrum hasičského hnutí, shlédla výstavu historie požární ochrany a regionální výstavu Přibyslavsko. Diplomy, medaile a ceny předával náměstek starosty SH ČMS  a starosta KSH Vysočina. Akce byla zakončena slavnostním obědem pro všechny zúčastněné. Vítězce gratulujeme a velké poděkování patří také starostce OSH, která nám zajistila dopravu a po celou dobu se o nás pěkně starala.

Fotografie z této akce si můžete prohlédnout ve fotogalerii nebo zde.