Okresní kolo ve vybíjené

Den před mikulášskou nadílkou zavítali naši sportovci do Hustopečí, kde se konalo okresní kolo ve vybíjené nejen našich žáků, ale také z hustopečské a mikulovské školy. Této akce se zúčastnilo devět žáků druhého stupně základní školy, tři dívky a šest chlapců. Již z říjnového utkání v přehazované naši žáci věděli, že síly jsou celkem vyrovnané a možná výhra nebude jednoduchá. První dva zápasy náš tým prohrál, ale jen o dva hráče v celkovém počtu vybitých. Pocity z prohry naši hráči asi neměli příjemné, avšak o to více vložili do další hry. Oba následující zápasy vyhráli. S počtem nejvíce vybitých hráčů se náš tým umístil na krásném 1. místě. Všem hráčům děkujeme za reprezentaci a gratulujeme!