" My jsme silní, oni jsou slabí. My jsme velcí, oni jsou malí.
Dokážeme se k nim sklonit?
Ano, dokážeme! "

Mateřská škola a základní škola Břeclav, Herbenova, příspěvková organizace

zřizovaná Jihomoravským krajem

Aktivity Herbenova

Školní stromek 2020

Tak opět po roce žáci druhého stupně zdobili v břeclavském parku „Vánoční školní stromek“. Připravenými ozdobami zkrášlili jeden z 22 krásných malých smrčků, které přichystalo Městské muzeum a galerie Břeclav pro školy a školky. Děti musely své vánoční ozdoby důkladně připevnit, aby nám je případný vítr neodnesl. Pořádně u toho promrzly, protože nám počasí letos nepřálo. Celý park byl již svátečně vyzdoben a připraven na rozsvícení vánočního stromu. Všichni jsme si prohlédli také dřevěný betlém a malou zvoničku s poštovní schránkou, kam mohou malí i velcí vhodit své dopisy Ježíškovi. Doufáme, že se náš stromeček bude lidem líbit a už budeme přemýšlet, jak ten náš nazdobíme příští rok.

Fotografie z této akce si můžete prohlédnout ve fotogalerii nebo zde.