Škola nejsou jenom žáci

Při posledním nástupu do prezenční výuky umožnilo MŠMT rodinám, které odmítají testování svých dětí, nechat je doma, ale bez povinnosti školy vzdělávat je distančním způsobem. Pravdou je, že i v naší škole došlo k využití této možnosti a pár školáků samostatně, nebo za podpory rodiny vypracovává úkoly zadávané jejich učiteli. Ale jak jste sami mohli číst v předchozím článku, naše škola nejenom vzdělává, ale také se snaží využívat nabídek na společenskou činnost celé školy, kterých zatím bylo poskrovnu, ač jsme, na rozdíl od běžných škol, zůstávali doma jenom dva týdny na podzim a šest týdnů na jaře, ale na základě provedených opatření se snažíme pracovat, co to dá. Zúčastnění dodržují stanovená pravidla, a přestože se venku pěkně otepluje, všichni se bez reptání zahřívají i rouškami, jak je možné spatřit zde nebo ve fotogalerii, kterou jsem vytvořila při pořádání dětského dne.