Zvládli jsme to

Tak jsme to zvládli. Zvládli jsme celý školní rok, který pro nás nebyl vůbec jednoduchý. Zvládli jsme distanční výuku. Zvládli jsme učení v rouškách a respirátorech. Zvládli jsme testování. Zvládli jsme žáky naučit vše, co jsme měli v plánech. Žáci zvládli vše, co jsme po nich chtěli. Zvládli jsme společně zakončit školní rok 2020 - 2021 na školním hřišti, kdy paní ředitelka ocenila ty nejlepší, rozdala dárečky k narozeninám, rozloučila se s deváťáky a všem také poděkovala. Poté třídní učitelky rozdaly vysvědčení přímo na místě, nebo jiné si své žáky odvedly do tříd. Někteří žáci se poslední den nedostavili, a my jsme jim vysvědčení schovali na dobu, kdy si budou moci přijít, kdy budou mít zajištěné bydlení a zase budou mít domov, které jim 24. 6. vzalo tornádo stejně jako některým pedagogickým pracovnicím. I když nebyli s námi, myslíme na ně stále. A tak, jak jsme všechno zvládli, přejeme jim, aby to také zvládli co nejlépe a co nejrychleji. I s naší pomocí.