" My jsme silní, oni jsou slabí. My jsme velcí, oni jsou malí.
Dokážeme se k nim sklonit?
Ano, dokážeme! "

Aktivity Herbenova

Mikulovský Bušmen 2022

Po dvouleté pauze jsme se v pátek 14. října sešli v Mikulově se závodníky z mikulovské a hustopečské základní školy. Zúčastnili jsme se tradičního orientačního závodu Mikulovský Bušmen, který se konal v areálu okolí Svatého kopečku. V tomto závodu si změřila síly smíšená čtyřčlenná družstva chlapců a děvčat, a to vždy dvě družstva z každé školy. Každý tým se snažil mít nejen co nejlepší čas, ale také dosáhnout nejvyššího počtu bodů v plnění úkolů na jednotlivých stanovištích. Všichni museli prokázat znalosti v oblastech přírodovědy, vlastivědy, zdravovědy i dopravní výchovy, a také zručnost na laně, při slalomu na koloběžce a ve střelbě ze vzduchovky. Naši závodníci byli opravdu velmi dobří. V pořadí družstev obsadili 1. a 2. místo, v celkovém pořadí škol pak 1. místo. Svoji radost z vítězství si užívali a jak je vidět na fotografiích, ani ji neskrývali. Vítězům gratulujeme!

Fotografie z této akce si můžete prohlédnout ve fotogalerii nebo zde.

Uložit
Natavení souborů Cookies
Pro správný chod našich stránek používáme soubory Cookies. Pokud nesouhlasíte s používáním Cookies, některé části těchto stránek nemusí správně fungovat.
Přijmout vše
Odmítnout vše
Analytics
Nástroje používané k analýze dat k měření efektivity webových stránek a k pochopení toho, jak fungují.
Google Analytics
Přijmout
Odmítnout