Okresní kolo SHM

V Okresním kole SHM, konaném 17. 5. 2016 na stadionu TJ Lokomotiva, obsadila naše škola v celkovém pořadí 2. místo, přestože náš atletický tým nebyl úplný. Za jiné školy, Mikulov a Hustopeče, závodilo celkem 12 žáků – po třech v kategoriích mladší, starší, chlapci, dívky, kdežto nám chyběl jeden starší chlapec. Takže jsme měli závodníků jen jedenáct. Nejlépe si z naší školy vedli mladší chlapci a starší děvčata, ale snahu podat co nejlepší výkon prokazovali úplně všichni.
Do Krajského kola SHM, které proběhne 7. 6. 2016 v Brně, postoupily z naší školy dvě závodnice a jedna dívenka je náhradník. Tato děvčata budou závodit v kategorii starších dívek a my jim pochopitelně budeme držet palce.

Fotografie z akce Okresní kolo SHM si můžete prohlédnout ve fotogalerii, nebo na odkaze zde.