Den dětí

1. červen byl na naší škole ve znamení her a zábavy. Žáci oslavili den dětí plněním zábavných úkolů "V říši pohádek". Své dovednosti a schopnosti si vyzkoušeli na několika stanovištích a za svou šikovnost získali sladké odměny. Během dopoledne se k našim dětem přidaly i děti z družební školy v Malackách. Ty se také úspěšně zhostily úkolů na stanovištích a mohly tak porovnat síly s českými kamarády. Soutěžení bylo zakončeno opékáním špekáčků. Pro malacké děti byl připraven i výlet do blízké Lednice. Čekala je tam plavba lodí od zámku k minaretu. Na vyhlídku vyšli všichni žáci, výhledem do okolí byli mile překvapeni. Vycházkou zámeckým parkem zpět k zámku jsme letošní - již 12. setkání - zakončili.

Fotografie z akce Den dětí si můžete prohlédnout ve fotogalerii, nebo na odkaze zde.