" My jsme silní, oni jsou slabí. My jsme velcí, oni jsou malí.
Dokážeme se k nim sklonit?
Ano, dokážeme! "

Aktivity Mládežnická

Halloweenský karneval

Na přelomu října a listopadu vnímáme tajemnou atmosféru podzimních světýlek. Je to období, do kterého patří pohádky a nadpřirozené bytosti, prožívání radosti ze společných chvilek. My jej oslavili karnevalem. Paní učitelkám jsme pomáhali s výzdobou tříd. Na karneval jsme se oblékli do kostýmů, při písničkách jsme si zatančili a zazpívali, pan asistent hudbu doprovodil hraním na cajon (čti kachon, perkusivní hudební nástroj), což je taková dřevěná bedýnka pocházející z Latinské Ameriky, na kterou se bubnuje. Nakonec jsme dostali sladkou odměnu.

FOTOGALERIE: Halloweenský karneval

Uložit
Natavení souborů Cookies
Pro správný chod našich stránek používáme soubory Cookies. Pokud nesouhlasíte s používáním Cookies, některé části těchto stránek nemusí správně fungovat.
Přijmout vše
Odmítnout vše
Analytics
Nástroje používané k analýze dat k měření efektivity webových stránek a k pochopení toho, jak fungují.
Google Analytics
Přijmout
Odmítnout