" My jsme silní, oni jsou slabí. My jsme velcí, oni jsou malí.
Dokážeme se k nim sklonit?
Ano, dokážeme! "

Aktivity Mládežnická

Návštěva kamarádů ze ZŠ Herbenova

Ve středu 17. dubna jsme s velkou radostí přivítali na návštěvě naše starší kamarády s jejich paní učitelkami a panem učitelem – žáky ze Základní školy Herbenova. Nejprve jsme se seznámili, ukázali jsme jim třídu Medvídků a třídu Sluníček a ostatní prostory školky. Pohodlně jsme se posadili na koberec, paní učitelka nám ukazovala obrázky, podle kterých jsme určovali správný název dětských písniček a poté jsme si je za doprovodu kytary a cajonu společně zazpívali. Dále následovala recitace básniček kamarádů ze základní školy. Po recitaci jsme je pozvali k pohoštění na připravené miniburgery, linecké cukroví a minerálku. Podle jejich reakcí jim vše moc chutnalo. Následovaly společné hry, kdy jsme konstruovali se stavebnicemi, skládali nejrůznější puzzle, prohlíželi si dětské knihy, které máme v naší malé školkové knihovně. Jako poděkování za jejich návštěvu jsme je obdarovali připravenými balíčky a nakonec jsme si vzájemně vyměnili vlastnoručně vyrobené záložky do knih. Rozloučili jsme se, zamávali jim a popřáli šťastnou cestu do školy.

FOTOGALERIE: Návštěva kamarádů ze ZŠ Herbenova

Uložit
Natavení souborů Cookies
Pro správný chod našich stránek používáme soubory Cookies. Pokud nesouhlasíte s používáním Cookies, některé části těchto stránek nemusí správně fungovat.
Přijmout vše
Odmítnout vše
Analytics
Nástroje používané k analýze dat k měření efektivity webových stránek a k pochopení toho, jak fungují.
Google Analytics
Přijmout
Odmítnout